Yunus Emre Aşkın Yolculuğu 42. Bölüm Özeti Oku TRT1 Yeni Bölüm 10 Mayıs

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu'nun 42. bölüm özeti oku 10 Mayıs 2016 Salı TRT1. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinin yeni bölüm özeti oku. Yunus Emre Aşkın Yolculuğu yeni bölümde neler olacak? Yunus Emre Aşkın Yolculuğu son bölümünde ne oldu?

Yunus Emre Aşkın YolculuğuYunus Emre Aşkın Yolculuğu DizisiYunus Emre Aşkın Yolculuğu Son Bölüm İzleYunus Emre Aşkın Yolculuğu Fragmanı İzle
Yorum Yaz
Yorumları Göster
İşlem Yapılıyor...
beenn diyorki:
severek izliyoruz
17 Mayıs 2016 / 11:24
altinok diyorki:
iki hafta önce dizi iki bölüm birden yayınlandı. O yüzden bura da yayımlanan özet bir hafta geriden geliyor
12 Mart 2016 / 10:36

Kaçıncı Bölüm

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu'nun 42. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu'nun son bölümü 10 Mayıs 2016 Salı günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu TRT 1'de yayınlanmaktadır.

Türü Nedir

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu bir dizidir.

Tüm Oyuncular

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Oyuncuları »

Uzun Hikayesi

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu Konusu »

Tapduk Emre dergâhı, tüm musibetleri atlatmıştır. Anadolu'nun her yanından dervişler, Tapduk Emre dergâhına, ziyarete gelmektedir. Artık Tapduk Emre de dervişlerini birer birer Anadolu'nun çeşitli vilayetlerine yollar. Yunus ise nefis merhalelerini aşmak için gayret göstermektedir. Dergâhın odunlarını temin etme görevinden, o sorumludur. Dergâhta, hiçbir huzursuzluk kalmamıştır. Ancak bu huzur ortamı, Zahide'nin ölüm haberiyle bozulur. Candaroğlu Argun Bey, Zahide'yi öldürmüş ve hapse girmiştir. Bu olay, Tapduk Emre, Hanım Ana ve Bacım Sultan'ı üzer. Molla Kasım, dayısı Candaroğlu Argun Bey'i ziyarete gider. Candaroğlu Argun Bey ise servetini, Molla Kasım'a bağışladığını söyler. Molla Kasım, şaşkına dönmüştür. Molla Kasım ile Yunus arasındaki anlaşmazlıklar had safhaya ulaşmıştır. Bu anlaşmazlıkların üzerine Molla Kasım, Bacım Sultan'a evlenme teklif eder. Bacım Sultan ise Molla Kasım'ın bu teklifini, reddeder. Hayal kırıklığına uğrayan Molla Kasım, dergâhı Terk etmek için toplanır ve gider.

Molla Kasım'ın gidişi, dergâhta nasıl karşılanacaktır? Yunus, bu duruma ne tepki verecektir? Molla Kasım'ın gidişi, dergâh için, hangi kötü sonuçları meydana getirecektir? Tüm bu olanlar Yunus'u, nasıl etkileyecektir? Yunus ve Bacım Sultan'ı bekleyen sürprizler neler?

TÜM GÜNCEL ÖZETLER