Yeter 32. Bölüm Özeti Oku ATV Yeni Bölüm 27 Ekim

Yeter'in 32. bölüm özeti oku 27 Ekim 2016 Perşembe ATV. Yeter dizisinin yeni bölüm özeti oku. Yeter yeni bölümde neler olacak? Yeter son bölümünde ne oldu?

YeterYeter DizisiYeter Son Bölüm İzleYeter Fragmanı İzle
Yorum Yaz
Yorumları Göster
İşlem Yapılıyor...
İlknur diyorki:
Bu diZiyi izledim çok. Beğendim bundan sonra izlerim asla vazgeçmem bitti şimdi yeteri izliyorum
14 Ekim 2016 / 12:34
Yektayi cok seviyoruz diyorki:
Yektayi seviyoruz Filize tesekkurler Yektaya yardimi icin bu dizi dizilerin en guzeli sakin bu dizi final yapmasin Aylin de ac kardesi de nankorler Yektanin annesini de sevmiyorum
30 Haziran 2016 / 15:42

Kaçıncı Bölüm

Yeter'in 32. bölümü yayınlanacak.

Ne Zaman

Yeter'in yeni bölümü 27 Ekim 2016 Perşembe günü yayınlanacak.

Hangi Kanalda

Yeter ATV'de yayınlanmaktadır.

Türü Nedir

Yeter bir dizidir.

Tüm Oyuncular

Yeter Oyuncuları »

Uzun Hikayesi

Yeter Konusu »

Yekta'ya evlat acısı yaşatmak isteyen Atlas'ın planı geri teper. Gerçek niyeti açığa çıkmak üzeredir. Ancak o acil durumda suçu üzerine atacağı kişiyi çoktan seçmiştir. Bu, Yekta'nın geçmişte canını yaktığı biridir. Ve yeniden hayatlarına girmesi hem Yekta'yı hem de İdil'i alt üst edecektir.

Handan ve Yılmaz'ın prematüre bebeği beyin kanaması geçirir. Tanınmış cerrahların hepsi yurt dışında konferanstadır. Cerrahlığı bırakmış olan Yekta, ya bebeğin hayatını kurtarmayı deneyecek ya da Handan ve Yılmaz bebeklerini kaybedecektir.

Diğer yandan Atlas, Aylin ve çocukları ayrı ayrı sınırdan geçirmek üzeredir. Bunu öğrenen Kaan'ın son andaki hamlesiyle, Aylin bir şeyler yapması gerektiğini anlar. Sonunda sevdiği insanlardan birini kaybedeceğini bilmeden, Yekta'dan öğrendiği taktileri kullanarak tehlikeli bir oyun başlatır.

Adeta dünya tersine dönmüştür. Yekta ailevi sorunlarla boğuşurken, Atlas bir taraftan Aylin bir taraftan onu tuzağa çekmektedir.

TÜM GÜNCEL ÖZETLER