Deli Divane 197. Bölüm Özeti Oku Kanal 7 Yeni Bölüm 8 Şubat

Deli Divane'nin 197. bölüm özeti oku 8 Şubat 2017 Çarşamba Kanal 7. Deli Divane dizisinin yeni bölüm özeti oku. Deli Divane yeni bölümde neler olacak? Deli Divane son bölümünde ne oldu?

Deli DivaneDeli Divane DizisiDeli Divane Son Bölüm İzleDeli Divane Fragmanı İzle
Yorum Yaz
Yorumları Göster
İşlem Yapılıyor...
İlknur diyorki:
Deli divane ne zaman bitecek
15 Ekim 2016 / 17:31

Kaçıncı Bölüm

Deli Divane'nin 197. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Deli Divane'nin son bölümü 8 Şubat 2017 Çarşamba günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Deli Divane Kanal 7'de yayınlanmaktadır.

Türü Nedir

Deli Divane bir dizidir.

Tüm Oyuncular

Deli Divane Oyuncuları »

Uzun Hikayesi

Deli Divane Konusu »

FİNAL

ÇİFTE DÜĞÜN

Sadhana ve Ranvir'in ölümünün ardından zor zamanlar geçiren Ragini, Animol'ün desteği ile ayakta kalmayı başarır. Sadhana'nın emaneti Khushi ve Tamanna'yı büyütmeye çalışan Ragini kendi mutluluğu için hiçbir şey yapmaz. Bunun farkında olan Vasundhara ise Ragini ve Animol'ün mutluluğu için kolları sıvar.

Vasundhara, Ranvir'i kaybettikten sonra hayatını kızlara adayan Ragini'nin fedakarlığına daha fazla kayıtsız kalamaz. Ragini ve Animol'ü bir araya getirmek için planlar yapar. Tam Ragini ve Animol birbirleri ile yakınlaşmaya başlarken ortaya çıkan Svansy her şeyi karıştırır. Animol ile barışmak için Ragini'ye yalan söyler. Animol'ün sırf Ranvir'e verdiği söz yüzünden kendisi ile evli olduğunu düşünen Ragini, ayrılmak istediğini açıklar. Animol, Ragini'ye çok âşık olmasına rağmen kendisini ifade edemez. İstemeden de olsa Ragini'nin isteğini kabul eder. Ancak bu ayrılıktan haberdar olan Vasundhara, Animol'ün evden gitmesine izin vermez. Vasundhara kızlarla iş birliği yaparak Ragini'yi ikna eder. Animol ile Ragini büyük bir düğün ile evlenir. Alekh ise Sakhsi ile yarım kalan düğünlerini tamamlar. Annesi ve babası tekrar bir araya gelen Tamanna ve Khushi sonunda mutluluğa kavuşur.

TÜM GÜNCEL ÖZETLER