Bu Şehir Arkandan Gelecek 20. Bölüm Özeti Oku ATV Yeni Bölüm 14 Haziran

Bu Şehir Arkandan Gelecek'in 20. bölüm özeti oku 14 Haziran 2017 Çarşamba ATV. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yeni bölüm özeti oku. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümde neler olacak? Bu Şehir Arkandan Gelecek son bölümünde ne oldu?

Bu Şehir Arkandan GelecekBu Şehir Arkandan Gelecek DizisiBu Şehir Arkandan Gelecek Son Bölüm İzleBu Şehir Arkandan Gelecek Fragmanı İzle
Yorum Yaz
Yorumları Göster
İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!

Kaçıncı Bölüm

Bu Şehir Arkandan Gelecek'in 20. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Bu Şehir Arkandan Gelecek'in son bölümü 14 Haziran 2017 Çarşamba günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Bu Şehir Arkandan Gelecek ATV'de yayınlanmaktadır.

Türü Nedir

Bu Şehir Arkandan Gelecek bir dizidir.

Tüm Oyuncular

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları »

Uzun Hikayesi

Bu Şehir Arkandan Gelecek Konusu »

FİNAL

Düğünde babası tarafından vurulan Derin'in durumu ağırdır. Bebeğin hayatı da tehlikededir. Annesinden sonra sevdiği kadını da kaybetmek üzere olan Ali yıkılmıştır. Olanlardan sonra Ali hayatında ilk kez intikam almaya karar verir. Bu defa ne olursa olsun Tekin yaptığının bedelini en ağır şekilde ödeyecektir. Şahin, oğlunu zapt etmeye çalışsa da ok yaydan çıkmıştır. Tekin ise polise yakalanmamak için sürekli yer değiştirir. Ancak Belgin ve Yiğit'in desteği sayesinde Ali, Tekin'i ülkeyi terk etmek üzereyken bulur. Ali, annesinin öldürüldüğü yerde Tekin'i tuzağa düşürür. Artık hiç kimse için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

TÜM GÜNCEL ÖZETLER