Asla Vazgeçmem 59. Bölüm Özeti Oku Show TV Yeni Bölüm 6 Ekim

Asla Vazgeçmem'in 59. bölüm özeti oku 6 Ekim 2016 Perşembe Show TV. Asla Vazgeçmem dizisinin yeni bölüm özeti oku. Asla Vazgeçmem yeni bölümde neler olacak? Asla Vazgeçmem son bölümünde ne oldu?

Asla VazgeçmemAsla Vazgeçmem DizisiAsla Vazgeçmem Son Bölüm İzleAsla Vazgeçmem Fragmanı İzle
Yorum Yaz
Yorumları Göster
İşlem Yapılıyor...
bes diyorki:
eh iste fena bir dizi degil
12 Ocak 2016 / 14:49
naile diyorki:
Bu diziye bayılıyorum.Bugüne kadar izlediğim butun dizler arasında en güzel dizi.Dizinin bağımlısıyım.
2 Ocak 2016 / 21:56
Selen diyorki:
Eylem hanim aşılama yontemi herkeste zor olmaz. Aşılama yontemi gebe kalamayanlarsa uygulaniyo. Yani ya sperm yumurta kalitesi yada anne tasima kapasitesi zayif. Dizide iclalda boyle bi sorun yok.
27 Kasım 2015 / 16:28
Eylem diyorki:
Tup bebek ve aşılama yöntemi kullanılarak cocuk sahibi olmanın bu kadar kolay olmadığını ve ugras veren birsürü aileye hakaret ettiniz .bu insan hep 4ayağının üstüne mi düşer artık yalanları ortaya çıksın yeter artık yaaâ.diziyi uzatmak için uzatmanın ki aklımız da iyi olarak kalsın
25 Kasım 2015 / 14:26
boşver diyorki:
Hayatimda izledigim ve hayatima yön veren en guzel vede en özel dizi
19 Kasım 2015 / 11:23
Sema diyorki:
Bu dizi harikulade ve biz ailece seyrediyoruz
20 Ağustos 2015 / 16:21
duygu. diyorki:
asla vazgeçmem dizisi çok güzel bir dizi bayılıyorum bu diziye. Nur, yiğit ve biri daha hariç diğerlerini hiç sevmiyo rum.
30 Haziran 2015 / 17:17
Kevser diyorki:
İnş hiç bitmez hep oynar mükemmel bir dizi
12 Haziran 2015 / 10:16
zr diyorki:
Mükemmel bir dizi bayılıyorum
29 Mayıs 2015 / 13:50
cansu diyorki:
güzel bir dizi
5 Mart 2015 / 12:54

Kaçıncı Bölüm

Asla Vazgeçmem'in 59. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Asla Vazgeçmem'in son bölümü 6 Ekim 2016 Perşembe günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Asla Vazgeçmem Show TV'de yayınlanmaktadır.

Türü Nedir

Asla Vazgeçmem bir dizidir.

Tüm Oyuncular

Asla Vazgeçmem Oyuncuları »

Uzun Hikayesi

Asla Vazgeçmem Konusu »

 

FİNAL

Nur Fatih’in evlenme teklifiyle adeta şaşkına dönmüştür. Kalbindeki adam Yiğit Kozan’dan başkası değildir. Yiğit’in gördüğü manzara karşısında midesine kramplar girer daha fazla dayanamaz, kendini bahçenin dışına atar. Elmas, Cahit ve Nazan’ın hala evli olduklarını öğrenince iyice gözü dönmüş şekilde, Cahit’in ve Nazan’ın silahla kapısına dayanmış, birine zarar vermeden ve bebeğini almadan evden çıkmamayı kafasına koymuştur. Yiğit, Cahit’e ve karakola götürülen Elmas’a yardımcı olacaktır. Diğer yandan Nur, kazadan sonra ilk kez gördüğü Mert’e karşı vicdan azabını hafifletememiş, İclal’le konuşmak için karşısına dikilmiştir. Nur suçsuzdur artık Yiğit’le yolu bir değildir. Fatih’le evlenecek, Almanya’ya yerleşeceklerdir. Aytül Nur’u ortadan kaldırmayı hala istemektedir. Fırat ile işbirliği yapmak ister. Yaren ise, Emin tekrar Yağmur’a döndüğü için kıskançlık krizlerine girmiştir. Nur gerçekten Fatih’le evlenip yurtdışına yerleşebilecek midir? Elmas bebeğini kurtarıp, her şeye rağmen Cahit’le bir yuva kurabilecek midir? Cahit Nazan’ın gerçek yüzünü görebilecek midir? Aytül Nur’a olan nefretiyle kimlere zarar verecektir? Yiğit-Nur-İclal aşk üçgeni tarihe mi karışacaktır?

TÜM GÜNCEL ÖZETLER